Obudowy kominkowe

Obudowa kominka w naszym wypadku to zawsze indywidualna realizacja i w historii firmy nie trafiły się dwa identyczne kominki. Każda z nich jest uzgodniona z Klientem i wykonana dokładnie według jego wymagań. Do nas należy przełożenie wizji artystycznej na realia techniczne. Z tego powodu nie mamy katalogu naszych wyrobów i nie możemy zaoferować cennika gotowych kominków.

Często dla naszych klientów przygotowujemy wizualizacje kominków, po to aby móc podjąć ostateczne decyzje co do jego przyszłego wyglądu. Na tym etapie wprowadzanie zmian jest dużo prostsze.

W ofercie mamy: kominki konwekcyjne - najczęściej spotykany rodzaj zabudowy gdzie ciepło oddawane jest przez kratki kominkowe podczas spalania drewna, kominki akumulacyjne - tzw. ciepłe kominki, wykonane ze specjalnych  materiałów, akumulujących i przewodzących ciepło, działających na podobnej zasadzie jak kiedyś piece kaflowe. Spalamy pełen załadunek drewna w krótkim czasie, a kominek później nawet przez kilkanaście godzin jest w stanie oddawać ciepło na zasadzie promieniowania. W takiej wersji możemy w niektórych sytuacjach zrezygnować w ogóle w kratek przewietrzających w obudowie.

Zapraszamy do działu Realizacje, gdzie prezentujemy wykonane przez nas kominki.

Zobacz galerię realizacji »

71 352-79-32

Masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie!