MCZ

MCZ

Co wyróżnia piecyki na pelet produkcji MCZ od konkurencji:

- Active System,
- najwyższa sprawność urządzeń, nawet 96%,
- najniższe zużycie peletu, już od 0,6 kg/h,
- najniższe zużycie energii elektrycznej, roboczo 80 W.
- bogate wzornictwo, różnorodność modeli oraz mocy.

 

Active system. 

Rozwiązanie inteligentne. Piecyk sam się decyduje na najlepsze działanie. Nowa i wyłączna technologia MCZ bazuje na obecności wyjątkowo precyzyjnego i godnego zaufania urządzenia, umieszczonego wewnątrz piecyka, potrafiącego dostosować powietrze podtrzymujące ogień do ilości pellet w zasobniku i spalić je w sposób wydajny i skuteczny, niezależnie od typu połączenia z kanałem spalinowym.

To piecyk decyduje, w sposób całkowicie bezpieczny, niezależny i automatyczny o optymalnej ilości powietrza, aby otrzymać jak najlepsze spalanie. To dzieje się przy każdym typie pellet, w każdych warunkach instalacyjnych i przy każdym rodzaju połączenia z kanałem spalinowym.

 

Comfort Air.


Największą zaletą urządzeń z serii Comfort Air jest możliwość rozprowadzenia gorącego powietrza do innych pomieszczeń od piecyka wolnostojącego. Jest to absolutna nowość.
To rozwiązanie zapewnia nam ogrzanie całego mieszkania a nawet domku z piecyka znajdującego się w salonie. Jest to duży "plus" dla osób, które dysponują ograniczoną powierzchnią na postawienie kominka. Rozprowadzenie ciepła odbywa się za pomocą rur o średnicy fi 60 mm lub 80 mm co zapewnia również bardzo małą ich zabudowę. Gorące powietrze można rozprowadzić do 2 pomieszczeń oddalonych od piecyka do 8 metrów (niezależnie w jakim kierunku).

Wersja Comfort Air wyposażona jest w pilot z termostatem, który pozwala na programowanie czasu włączenia/wyłączenia piecyka, ustawiania żądanej temperatury, regulacji mocy i nawiewu oraz przepływu ciepłego powietrza pomiędzy pomieszczeniami.

 

 

Pliki: wymiary
PHILO Comfort Air
TOBA Air
KAIKA Air
FACE Air
EGO Air, Comfort Air
STAR Air, Comfort Air
SAGAR Air
NIMA Comfort Air
MUSA Air, Comfort Air
SUITE Air, Comfort Air
CLUB Air, Comfort Air
KAMA Air
NASIK Air
Pliki: wymiary
MODULO CITY
Pliki: wymiary
MODULO CLASS
Pliki: wymiary
MODULO REFLEX
Pliki: wymiary
MODULO SQUARE
Projekt i wykonanie Remnet Strona głównaO nasOfertaRealizacjeKontaktPoradnikiLinki
You need to upgrade your Flash Player