Oferta

Arysto

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Arysto to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia grzewcze. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwalają jednocześnie cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka, jak również w zgodzie z naturą ogrzać niewielkim kosztem nawet do 300m2 powierzchni. Dodatkową korzyścią jest uzyskanie ciepłej wody użytkowej.

Ogrzewanie nie wymaga budowy sieci kanałów, ponieważ można wykorzystać istniejącą instalację centralnego ogrzewania. Budowa kominków z płaszczem wodnym polega na odmiennej od tradycyjnych wkładów konstrukcji korpusu. Składa się on z dwóch płaszczy: zewnętrznego i wewnętrznego, między którymi znajduje się przestrzeń wypełniona wodą. Energia cieplna ze spalania drewna za pośrednictwem wody jest przekazywana równomiernie do instalacji grzewczej całego domu.

Odpowiednio dobrane kominki podłączone do centralnego ogrzewania mogą same bez problemów ogrzać nawet duży dom lub pracować w układzie z innymi urządzeniami grzewczymi takimi jak: piece elektryczne, gazowe czy olejowe zapewniające ciągłość dostawy ciepła. Przy zastosowaniu odpowiedniej automatyki kocioł włącza się sam, kiedy kominek przestaje pracować, i wyłącza, gdy zaczyna grzać.

Projekt i wykonanie Remnet Strona głównaO nasOfertaRealizacjeKontaktPoradnikiLinki
You need to upgrade your Flash Player