Lechma

Lechma

Kominek z płaszczem wodnym to praktyczne urządzenie pozwalające zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka jak i jednocześnie ogrzać cały dom poprzez system centralnego ogrzewania. Kominek posiada płaszcz wewnętrzny i zewnętrzny, a przestrzeń między nimi wypełnia ok. 40 litrów wody.

Paląc tradycyjnie w kominku woda zostaje podgrzana, a następnie przekazana do instalacji centralnego ogrzewania całego domu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i technologii przy produkcji wkładów kominkowych firmy LECHMA pozwoliło na osiągnięcie sprawności cieplnej ok. 75%, co w praktyce pozwala ogrzać dom od 80 do nawet 300m2 oraz ciepłą wodę użytkową.

Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączony do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła. Dzięki zastosowaniu niezbędnych urządzeń do prawidłowego montażu kominka w instalacji możliwa jest współpraca urządzenia z istniejącym już innym piecem, takim jak gazowy, elektryczny czy olejowy.

Kominek z płaszczem wodnym firmy LECHMA to nie tylko funkcjonalne i ekologiczne źródło ciepła ale także estetyczny dodatek do każdego salonu, dający poczucie ciepła domowego ogniska.

Wkłady Lechma dostępne są w następujących mocach: 8, 12, 15, 19, 24, 32 kW całkowitej mocy grzewczej.

Pliki: wymiary
PL-190 Lux (12, 15, 19 kW)
 
PL-200 Exclusive SP
 
PL-200 Exclusive SBJ (szyba jednolita)
 
PL-200 Exclusive SBD (szyba dzielona)
PL-190 Standard
PL-190 Panorama / Panorama PLUS
PL-190 Pryzma Jednolita / Pryzma Jednolita PLUS
PL-190 Pryzma Dzielona / Pryzma Dzielona PLUS
PL-190 Korner
PL-190 Standard-Standard
Projekt i wykonanie Remnet Strona głównaO nasOfertaRealizacjeKontaktPoradnikiLinki
You need to upgrade your Flash Player